شرایط و ضوابط
استفاده شما از فروشگاه اینترنتی بوتو کالا و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

1. خرید کالا از فروشگاه اینترنتی بوتو کالا بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
2. خدمات و محتويات این فروشگاه براى استفاده شخصى و غير تجارى مشتریان عرضه شده است.
3. مالکیت معنوی اطلاعات موجود در فروشگاه بوتو کالا به فروشگاه بوتو کالا متعلق است و هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت.
4. هر گونه استفاده از محتويات فروشگاه اینترنتی بوتو کالا فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئولین فروشگاه اینترنتی بوتو کالا امکان پذیر می باشد.
5. براى اخذ اجازه کتبی لطفا به يکی از روشهای ذکر شده در بخش "تماس با فروشگاه اینترنتی بوتو کالا" با ما تماس بگيريد.
6. نقل قول از محتويات فروشگاه اینترنتی بوتو کالا برای پایگاه ها و وبلاگ های شخصی که منافع غیر تجاری را دنبال می کنند، با ذکر منبع مجاز است.
7. كاربران متعهد هستند که در دسترسی به فروشگاه اینترنتی بوتو کالا مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.
8. كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحيح كامل را در پایگاه درج کنند. بديهي است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
9. فروشگاه اینترنتی بوتو کالا هيچ گونه مسئوليتي را در مورد کارکرد فروشگاه که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این پایگاه می باشند (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره) نمی پذیرد.
10. فروشگاه اینترنتی بوتو کالا هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات سایتهایی که ارتباط به آنها به واسطه آگهی و یا لینک در فروشگاه اینترنتی بوتو کالا شکل می گیرد، پذیرا نیست.
11.تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی بوتو کالا با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از اين ابزار صرفا برای ارسال و دريافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.
12. فروشگاه اینترنتی بوتو کالا هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات پیام های کاربران نمی پذیرد.
13.وضعیت مرسوله فقط تا قبل از تحویل به اداره پست و یا شرکت ارسال کننده بر عهده بوتو کالا می باشد و پس از دریافت کد پیگیری برعهده آن شرکت و پیگیری مرسوله بر عهده خریدار میباشد .
14. بوتو کالا تا حد امکان مرسولات ارسالی را بیمه خواهد کرد. پیگیری مرسولات در صورت ایجاد مشکل فیزیکی بسته پستی بر عهده خریدار میباشد .
15. تمام شرایط و خدمات فروشگاه اینترنتی بوتو کالا برمبنای آخرین سیاستهای این شکل گرفته و تغییرات احتمالی این شرایط و خدمات در اخبار فروشگاه مندرج می گردد. برای اطلاع از آخرین شرایط و خدمات عضو شوید.
16. ارتباط فروشگاه اینترنتی بوتو کالا با کاربران فقط از طریق www.Botokala.com بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد.
17. فروشگاه اینترنتی بوتو کالا به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

18. با توجه به نوسانات به وجود آمده اخیر ، کلیه ی قیمت های وبسایت دارای نوسان میباشد . و همچنین توجه داشته باشید که با ثبت نهایی سفارش نیز ، سفارش شما نهایی نشده و منتظر تماس از طرف تیم بوتوکالا برای ثبت نهایی سفارش باشید .

© مالکیت معنوی محتويات فروشگاه اینترنتی بوتو کالا شامل قانون حق تکثير مي باشد.
© کليه حقوق محفوظ است. 1395 هجری خورشیدی

logo